Wereld Wereld Drie Zweedse terreurexperts over de aanslag in Brussel: ‘Moeten we dan ook de Prideparade verbieden?’ Het lijkt geen toeval dat de slachtoffers van de vermeende terreurdaad in Brussel Zweeds waren. De terreurdreiging in Zweden werd afgelopen zomer al verhoogd naar vier op een schaal van vijf. Maar waarom is het land doelwit? In gesprek met drie Zweedse terrorismedeskundigen.
Wereld Wereld Koranverbrandingen brengen Zweden internationaal meer en meer in de problemen De twee overleden slachtoffers van de moordaanslag in Brussel hebben de Zweedse nationaliteit. Het is nog onduidelijk of de koranverbrandingen in Zweden verband houden met de terreurdaad. Wel plaatsen ze Zweden in een steeds moeilijkere internationale positie.
Europa Europa Hoe gulle suikeroom Viktor Orbán een extreemrechts mediaclubje in Brussel financiert Sinds een jaar groeit in Brussel een netwerk van schimmige radicaal-rechtse en conservatieve mediaprojecten. De Hongaarse premier Viktor Orbán ziet dat graag gebeuren en legt er zelfs geld voor op tafel.