Video | Nieuws

Wilmots: “Gefocust van begin tot einde”

Bondscoach Marc Wilmots blikt tevreden terug op de 5-0 zege van de Rode Duivels van in hun EK-kwalificatie-interland tegen Cyprus. “Ik ben blij voor de spelers, blij voor het publiek, blij met de drie punten en de manier waarop”, klonk het. “We scoren vijf keer, wat goed is voor ons doelsaldo, en we houden geen geblesseerden over aan deze wedstrijd. Niets dan goed nieuws dus”, meldde de coach. Wilmots verraste tegen Cyprus door Radja Nainggolan op de ‘zes’ te zetten, hij was de meest verdedigend ingestelde middenvelder. “Radja kan een bal veroveren en het spel versnellen. Ik ben onlangs speciaal naar Rome getrokken om er met hem te praten en mijn visie uit te leggen. Hij heeft het uitstekend gedaan”. De coach van Cyprus, Pambos Christodoulou, vond België schitterend spelen. “We wisten dat we tegen één van de beste teams ter wereld zouden spelen. Het ging moeilijk door de vele afwezigheden in ons team,” zei hij nog. Zondagmorgen trainen de Duivels nog een laatste keer op Neerpede, ’s namiddags reizen ze af naar Tel Aviv. Dinsdagavond spelen ze dan in Jeruzalem tegen de Israëli, die zaterdag een zware 0-3 thuisnederlaag tegen Wales leden. “Ik heb die match niet gezien, maar het resultaat heeft me niet verrast”, stelde de bondscoach. “Toch is Israël een sterke tegenstander, de wedstrijd tegen hen kan je sowieso niet vergelijken met die van vandaag. Israël heeft vandaag een klap gekregen, ik ben benieuwd hoe ze daar op gaan reageren.”

Bondscoach Marc Wilmots blikt tevreden terug op de 5-0 zege van de Rode Duivels van in hun EK-kwalificatie-interland tegen Cyprus. “Ik ben blij voor de spelers, blij voor het publiek, blij met de drie punten en de manier waarop”, klonk het. “We scoren vijf keer, wat goed is voor ons doelsaldo, en we houden geen geblesseerden over aan deze wedstrijd. Niets dan goed nieuws dus”, meldde de coach. Wilmots verraste tegen Cyprus door Radja Nainggolan op de ‘zes’ te zetten, hij was de meest verdedigend ingestelde middenvelder. “Radja kan een bal veroveren en het spel versnellen. Ik ben onlangs speciaal naar Rome getrokken om er met hem te praten en mijn visie uit te leggen. Hij heeft het uitstekend gedaan”. De coach van Cyprus, Pambos Christodoulou, vond België schitterend spelen. “We wisten dat we tegen één van de beste teams ter wereld zouden spelen. Het ging moeilijk door de vele afwezigheden in ons team,” zei hij nog. Zondagmorgen trainen de Duivels nog een laatste keer op Neerpede, ’s namiddags reizen ze af naar Tel Aviv. Dinsdagavond spelen ze dan in Jeruzalem tegen de Israëli, die zaterdag een zware 0-3 thuisnederlaag tegen Wales leden. “Ik heb die match niet gezien, maar het resultaat heeft me niet verrast”, stelde de bondscoach. “Toch is Israël een sterke tegenstander, de wedstrijd tegen hen kan je sowieso niet vergelijken met die van vandaag. Israël heeft vandaag een klap gekregen, ik ben benieuwd hoe ze daar op gaan reageren.”

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier