
Beelden van de week: in de ban van de griezelclown
Sinds de zomer zijn de VS in de ban van ‘griezelclowns’, clowns die schrik willen aanjagen. En het fenomeen verspreidt zich snel. Met Halloween in aantocht is er weinig kans dat de rage stokt.
‘Ik ben niet weggelopen. Ik ben gewoon niet teruggekeerd’, zo reageerde minister Kris Peeters op de moeilijke begrotingsonderhandelingen.
Australiërs durven zich al eens verkleden als kangoeroes.
Een Indiase hindoepriester vereert een wapen in het politiekantoor van Ahmedabad.
Meervallen in het Gundalaomeer in India hebben duidelijk honger.
Een straatartiest heeft zich verkleed als Yoda aan de Londense National Gallery, waar een grote tentoonstelling over Caravaggio plaatsvindt.
Thailand is vervallen in een diepe rouw na de dood van de geliefde koning Bhumibol.
De Amerikaanse presidentskandidaat Hillary Clinton mocht op de sofa komen zitten bij Ellen DeGeneres in de Ellen Show.
Een pop, die opvallend lijkt op de Republikeinse presidentskandidaat Donald Trump, is te zien in een pretparkmachine die de toekomst voorspelt.
De verkiezingskoorts in de VS nadert het hoogtepunt, ook al blijkt dit niet echt uit de beelden tijdens een bijeenkomst van Trump-aanhangers in Ohio.
Trump sukkelt ondertussen van het ene schandaal in het andere. Het wordt dan ook steeds onwaarschijnlijker dat hij de verkiezingen wint, ondanks zijn schijnbare steun van de vrouwen en de zwarten.
Een gebouw wordt weerspiegeld in het water na de doortocht van orkaan Matthew in de Amerikaanse staat North Carolina.
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier