Video | Nieuws

“School zal nooit meer zelfde zijn”

De directeur van de middelbare school van Haltern am See, Ulrich Wessel, heeft tijdens een persconferentie emotioneel gereageerd op de vliegramp, waarbij 16 leerlingen en twee leerkrachten omkwamen. “Onze school zal nooit meer dezelfde zijn”, zei hij. Ook burgemeester Bodo Klimpel en de regionale Onderwijsminister Sylvia Loehrmann spraken de pers toe.

De directeur van de middelbare school van Haltern am See, Ulrich Wessel, heeft tijdens een persconferentie emotioneel gereageerd op de vliegramp, waarbij 16 leerlingen en twee leerkrachten omkwamen. “Onze school zal nooit meer dezelfde zijn”, zei hij. Ook burgemeester Bodo Klimpel en de regionale Onderwijsminister Sylvia Loehrmann spraken de pers toe.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier