Video | Nieuws

Nieuwe vlindertuin in Zoo Antwerpen

Sinds kort fladderen in de wintertuin van de Antwerpse zoo ook tropische vlinders rond. De zoo is van plan om er een echte vlindertuin van te maken met vijftig verschillende, tropische soorten. De kleurrijke vlinders laten zich niet zo makkelijk filmen, maar onze ploeg slaagde er toch in om een speciaal moment vast te leggen toen een grote blauwe vlinder neerstreek op het gezicht van een bezoeker.

Sinds kort fladderen in de wintertuin van de Antwerpse zoo ook tropische vlinders rond. De zoo is van plan om er een echte vlindertuin van te maken met vijftig verschillende, tropische soorten. De kleurrijke vlinders laten zich niet zo makkelijk filmen, maar onze ploeg slaagde er toch in om een speciaal moment vast te leggen toen een grote blauwe vlinder neerstreek op het gezicht van een bezoeker.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content