Toegegeven, een mooi schouwspel was de storm Eunice wel. Aan zee probeerden opvallend veel wandelaars hun evenwicht te behouden, zoals hier in Nieuwpoort. Ze zagen niet alleen de woeste zee, maar ook dat er overal grote kliffen op het strand ontstonden.
Eunice was niet de enige storm die de voorbije dagen over ons heen raasde. Voor haar kwam Dudley, na haar Franklin. Drie stormen in korte tijd, dat gebeurt niet elk jaar, maar zo speciaal is het nu ook weer niet. Op de sociale media haalden veel mensen herinneringen op aan de legendarische voorjaarsstormen van 1990. Dat waren er toen maar liefst negen in een paar dagen tijd.
De recente stormen hadden volgens de weermannen en -vrouwen niets te maken met de klimaatopwarming, wel met een krachtige straalstroom.
Overal in ons land zorgden ze voor veel averij, het treinverkeer lag zelfs even stil. Twee mensen kunnen het niet meer navertellen: een man in Merelbeke die een zonnepaneel tegen zijn hoofd kreeg en een oudere man in Ieper die in de jachthaven viel.