Contact & Info

REDACTIE KNACK.BE


Hoofdredacteur Knack.be
Jago Kosolosky (jago.kosolosky@knack.be)

Redactie

Trui Engels (trui.engels@roularta.be)
Naomi Skoutariotis (naomi.skoutariotis@knack.be)
Kevin Van der Auwera (kevin.van.der.auwera@roularta.be)
Jan Herregods (jan.herregods@knack.be)
Stavros Kelepouris (Stavros.kelepouris@knack.be)

Trends.be

Bart Osaer (bart.osaer@roularta.be)

Niels Saelens (niels.saelens@knack.be)

Knackweekend.be:
Katrin Swartenbroux (katrin.swartenbroux@knack.be)
Lotte Philipsen (lotte.philipsen@knack.be)
Eva Kestemont (eva.kestemont@knack.be)

David Bitoune (david.bitoune@knack.be)

Maaike Schwering (maaike.schwering@knack.be)

Knackfocus.be

Michael Ilegems (michael.ilegems@knack.be)

Datanews.be

Wim Kopinga (wim.kopinga@knack.be)

Sportmagazine.be

Kevin Van der Auwera (kevin.van.der.auwera@knack.be)

Naomi Skoutariotis (naomi.skoutariotis@knack.be)

Jasper Van Loy (jasper.van.loy@roularta.be)

Plusmagazine.be

Leen Baekelandt (Leen.baekelandt@plusmagazine.be)

Voor technische problemen en vragen rond deze website: klik hier

Voor reclame of sponsoring van Knack.be: klik hier

REDACTIE KNACK MAGAZINE

NV Roularta Media Group
Raketstraat 50 bus 2, 1130 Brussel,
Tel. 02.702.46.51, fax 02.702.46.52
E-mail knack@knack.be

Hoofdredacteur Knack
Bert Bultinck (bert.bultinck@knack.be)

Adjunct-hoofdredacteur Knack

Karel Degraeve (karel.degraeve@knack.be)

Senior writer
Ewald Pironet (ewald.pironet@knack.be)

Redactiecoördinator
Gerry Meeuwssen (gerry.meeuwssen@knack.be)
Eindredactie
Joost Albers (joost.albers@knack.be)
Bart Cornand (bart.cornand@knack.be)

Redactie
Jan Braet (jan.braet@knack.be)
Kristof Clerix (kristof.clerix@knack.be)

Dirk Draulans (dirk.draulans@knack.be)
Walter Pauli (walter.pauli@knack.be)
Ann Peuteman (ann.peuteman@knack.be)
Han Renard (han.renard@knack.be)
Stijn Tormans (stijn.tormans@knack.be)

Michel Vandersmissen (michel.vandersmissen@knack.be)
Jeroen Zuallaert (jeroen.zuallaert@knack.be)

Artdirector

Vormgeving

Yannick Barrera (yannick.barera@knack.be)

Dirk Billen (dirk.billen@knack.be)

Kristine Dekimpe (Kristine.Dekimpe@knack.be)

Wouter Haemers (wouter.haemers@knack.be)

Ivan Petrovic (ivan.petrovic@roularta.be)

Drukkerijredactie
Myriam Van Laecke (myriam.van.laecke@knack.be)

Redactiesecretariaat
Jos De Vuyst (jos.de.vuyst@knack.be)

Lezersbrieven
Knack Raketstraat 50 bus 2, 1130 Brussel
Fax. 02-7024652
E-mail knack@knack.be & lezersbrieven@knack.be

Abonnementen
Knack Abonnementendienst Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare

E-mail info@abonnementen.be of tel 078/35 33 13

Beheer hier uw abonnement

Voor advertenties in de printversie van Knack, banners en buttons op Knack.be of gemengde formules klik hier.

Roularta Media Group

Knack Magazine, Weekend Knack en Focus Knack worden uitgegeven door NV RMG Roularta Media Group Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare. Tel 051.26.61.11 en fax 051.26.68.66 Voorzitter Rik De Nolf Verantwoordelijk uitgever Sophie Van Iseghem, Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare

Onze partners