Video | Wereld

PREVIEW: VTM NIEUWS in verlaten IS-hotel

Onze ploeg in Oost-Mosoel, het voor de helft bevrijde bolwerk van IS in Irak, is vandaag tot aan de rivier de Tigris geraakt. De rivier snijdt de stad in tweeën en vormt op dit moment de frontlijn tussen het Iraakse leger en IS.

Robin Ramaekers en zijn cameraman Jo Verstichel konden er onder meer het luxehotel bezoeken waar de top van IS tot voor kort verbleef en feestjes hield. Het is nu volledig verwoest.

De volledige reportage van Robin Ramaekers zie je om 13 uur in VTM NIEUWS en op vtmnieuws.be.

Onze ploeg in Oost-Mosoel, het voor de helft bevrijde bolwerk van IS in Irak, is vandaag tot aan de rivier de Tigris geraakt. De rivier snijdt de stad in tweeën en vormt op dit moment de frontlijn tussen het Iraakse leger en IS.

Robin Ramaekers en zijn cameraman Jo Verstichel konden er onder meer het luxehotel bezoeken waar de top van IS tot voor kort verbleef en feestjes hield. Het is nu volledig verwoest.

De volledige reportage van Robin Ramaekers zie je om 13 uur in VTM NIEUWS en op vtmnieuws.be.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier