Video | Nieuws

Redactie Charlie: “We zullen doorgaan”

De redactie van Charlie Hebdo heeft tot diep in de nacht doorgewerkt aan de eerste uitgave van het tijdschrift, sinds de aanslag op hun redactie, waarbij acht redactieleden omkwamen. Het blad zal morgen uitkomen, op de gewoonlijke weekdag en exact een week na de dramatische gebeurtenis. Journaliste Zineb El Rhazoui zegt dat ze dagelijks doodsbedreigingen krijgen, maar dat niemand echt had verwacht “dat ons team gedecimeerd zou worden door een Kalasjnikov.” Toch zal het blad blijven bestaan, aldus El Rhazoui: “We zullen doorgaan met het maken van het tijdschrift elke week. Uiteraard zal het nooit meer het zelfde zijn. We weten nog steeds niet hoe wel zullen voortgaan zonder hen, want we hebben acht mensen verloren, acht belangrijke mensen voor ons, acht vrienden.”

De redactie van Charlie Hebdo heeft tot diep in de nacht doorgewerkt aan de eerste uitgave van het tijdschrift, sinds de aanslag op hun redactie, waarbij acht redactieleden omkwamen. Het blad zal morgen uitkomen, op de gewoonlijke weekdag en exact een week na de dramatische gebeurtenis. Journaliste Zineb El Rhazoui zegt dat ze dagelijks doodsbedreigingen krijgen, maar dat niemand echt had verwacht “dat ons team gedecimeerd zou worden door een Kalasjnikov.” Toch zal het blad blijven bestaan, aldus El Rhazoui: “We zullen doorgaan met het maken van het tijdschrift elke week. Uiteraard zal het nooit meer het zelfde zijn. We weten nog steeds niet hoe wel zullen voortgaan zonder hen, want we hebben acht mensen verloren, acht belangrijke mensen voor ons, acht vrienden.”

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content