De aantijgingen zorgden aan het einde van schooljaar voor explosieve taferelen aan de schoolpoort. Het ging zo ver dat de school voortijdig met vakantie moest. Het gerecht onderzoekt de klachten en in afwachting van de uitkomst kregen de twee betrokken leerkrachten een taak binnen de administratie van het stedelijk onderwijs. Om het vertrouwen tussen school en ouders te herstellen, is een herstelplan uitgewerkt. Vrijdag is er een startdag gepland met ouders en kinderen. Via een callcenter heeft de school de ouders uitgenodigd. De Blokkendoos zal overigens samen met school De Pinguïn "Creatopia" heten, een naamsverandering die al voor de heisa was gepland. Het schoolteam vraagt iedereen, ook de media, om zowel de startdag vrijdag als de eerste schooldag in alle rust te laten verlopen. "Bezorg onze leerlingen niet opnieuw indrukken die ze niet begrijpen en kunnen plaatsen. Een kind is broos en kwetsbaar. Breek het niet", luidt het in de brief. De voorbije opschudding zorgde voorlopig niet voor een leegloop van de school. Vijftien leerlingen zouden de school verlaten, maar bij de meeste is dat om redenen die niets met de klachten te maken hebben. Het schoolteam en de directie is ongewijzigd en volgens Antwerps onderwijsschepen Claude Marinower (Open Vld) "dubbel gemotiveerd". (Belga)

De aantijgingen zorgden aan het einde van schooljaar voor explosieve taferelen aan de schoolpoort. Het ging zo ver dat de school voortijdig met vakantie moest. Het gerecht onderzoekt de klachten en in afwachting van de uitkomst kregen de twee betrokken leerkrachten een taak binnen de administratie van het stedelijk onderwijs. Om het vertrouwen tussen school en ouders te herstellen, is een herstelplan uitgewerkt. Vrijdag is er een startdag gepland met ouders en kinderen. Via een callcenter heeft de school de ouders uitgenodigd. De Blokkendoos zal overigens samen met school De Pinguïn "Creatopia" heten, een naamsverandering die al voor de heisa was gepland. Het schoolteam vraagt iedereen, ook de media, om zowel de startdag vrijdag als de eerste schooldag in alle rust te laten verlopen. "Bezorg onze leerlingen niet opnieuw indrukken die ze niet begrijpen en kunnen plaatsen. Een kind is broos en kwetsbaar. Breek het niet", luidt het in de brief. De voorbije opschudding zorgde voorlopig niet voor een leegloop van de school. Vijftien leerlingen zouden de school verlaten, maar bij de meeste is dat om redenen die niets met de klachten te maken hebben. Het schoolteam en de directie is ongewijzigd en volgens Antwerps onderwijsschepen Claude Marinower (Open Vld) "dubbel gemotiveerd". (Belga)