Video | Nieuws

16 leerlingen Duitse school op vliegtuig

In het neergestorte vliegtuig zaten ook zestien leerlingen van een school in het Duitse Haltern-am-See en hun twee leerkrachten. Dat is bevestigd op een persconferentie. Ze waren in Spanje voor een taalcursus. “We hebben het voorbije jaar de 725ste verjaardag van de stad Haltern-am-See gevierd. Ik kan u verzekeren dat dit de zwaarste dag in onze geschiedenis is”, klonk het op de persconferentie. “Het is zo dat op de passagierslijst van het neergestorte vliegtuig de zestien scholieren van onze school en de twee leerkrachten staan. De schooldirecteur uit Spanje heeft bevestigd dat de scholieren en hun leraren ook in het vliegtuig ingestapt zijn. We moeten uitgaan van het ergste.”

In het neergestorte vliegtuig zaten ook zestien leerlingen van een school in het Duitse Haltern-am-See en hun twee leerkrachten. Dat is bevestigd op een persconferentie. Ze waren in Spanje voor een taalcursus. “We hebben het voorbije jaar de 725ste verjaardag van de stad Haltern-am-See gevierd. Ik kan u verzekeren dat dit de zwaarste dag in onze geschiedenis is”, klonk het op de persconferentie. “Het is zo dat op de passagierslijst van het neergestorte vliegtuig de zestien scholieren van onze school en de twee leerkrachten staan. De schooldirecteur uit Spanje heeft bevestigd dat de scholieren en hun leraren ook in het vliegtuig ingestapt zijn. We moeten uitgaan van het ergste.”

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier