Contact & Info

Vragen over abonnementen: e-mail info@abonnementen.beof tel 078/35 33 13

Voor technische problemen en vragen rond deze website: e-mail helpdesk@knack.be

ALGEMEEN HOOFDREDACTEUR KNACK

Bert Bultinck (bert.bultinck@knack.be)

ONLINE REDACTIE KNACK.BE

Hoofdredacteur Knack.be
Kevin Van der Auwera (kevin.van.der.auwera@knack.be)

Redacteurs Knack.be
Trui Engels (trui.engels@roularta.be)
Jan Herregods (jan.herregods@knack.be)
Kamiel Vermeylen (kamiel.vermeylen@knack.be)
Tex Van berlaer (tex.van.berlaer@knack.be)
Eva Schram (eva.schram@knack.be)
Arthur Debruyne (arthur.debruyne@knack.be)
Jeroen Kraan (jeroen.kraan@knack.be)

Online eindredacteur Knack.be
Julie Herreman (julie.herreman@knack.be)

Trends.be
Bart Osaer (bart.osaer@roularta.be)
Bart Vereecke (bart.vereecke@roularta.be)

Weekend.be
Lotte Philipsen (lotte.philipsen@knack.be)
Eva Kestemont (eva.kestemont@knack.be)
Maaike Schwering (maaike.schwering@knack.be)
Mare Hotterbeekx (mare.hotterbeekx@knack.be)

Nest
Hilde Verbiest (hilde.verbiest@nest.be)
Emelie Vandewalle (Instagram) (emelie.vandewalle@nest.be)
Marianne Bellens (marianne.bellens@nest.be)

Focus.be
Michael Ilegems (michael.ilegems@knack.be)
Jasper Van Loy (jasper.van.loy@roularta.be)

Datanews.be
Pieter Van Nuffel (pieter.van.nuffel@datanews.be)

Sportmagazine.be
Kevin Van der Auwera (kevin.van.der.auwera@knack.be)
Jasper Van Loy (jasper.van.loy@roularta.be)

Plusmagazine.be
Leen Baekelandt (Leen.baekelandt@plusmagazine.be)

TrendsStyle.be
Myrte De Decker (myrte.de.decker@trendsstyle.be)

Voor technische problemen en vragen rond deze website: klik hier

Audio

Voor het aanbieden van artikels in audiovorm aan onze lezers werken we samen met Transkript vzw. Onder het motto 'lees zoals je wil', biedt Transkript vzwboeken, tijdschriften en andere teksten aan in de gewenste leesvorm.

Voor reclame of sponsoring van Knack.be: klik hier

REDACTIE KNACK MAGAZINE

NV Roularta Media Group
Raketstraat 50 bus 2, 1130 Brussel,
Tel. 02.702.46.51, fax 02.702.46.52
E-mail knack@knack.be

Hoofdredacteur Knack
Bert Bultinck (bert.bultinck@knack.be)

Adjunct-hoofdredacteur Knack
Karel Degraeve (karel.degraeve@knack.be)

Senior writer
Ewald Pironet (ewald.pironet@knack.be)

Redactiecoördinator
Gerry Meeuwssen (gerry.meeuwssen@knack.be)

Eindredactie
Joost Albers (joost.albers@knack.be)
Bart Cornand (bart.cornand@knack.be)
Davy Coolen (davy.coolen@knack.be)

Redactie
Jan Braet (jan.braet@knack.be)
Kristof Clerix (kristof.clerix@knack.be)
Dirk Draulans (dirk.draulans@knack.be)
Walter Pauli (walter.pauli@knack.be)
Ann Peuteman (ann.peuteman@knack.be)
Han Renard (han.renard@knack.be)
Stijn Tormans (stijn.tormans@knack.be)
Michel Vandersmissen (michel.vandersmissen@knack.be)
Jeroen Zuallaert (jeroen.zuallaert@knack.be)
Simon Demeulemeester (simon.demeulemeester@knack.be)
Jeroen De Preter (jeroen.de.preter@knack.be)

Artdirector
Rita Verhaege (rita.verhaege@knack.be)

Vormgeving
Yannick Barrera (yannick.barera@knack.be)
Dirk Billen (dirk.billen@knack.be)
Kristine Dekimpe (Kristine.Dekimpe@knack.be)
Wouter Haemers (wouter.haemers@knack.be)
Ivan Petrovic (ivan.petrovic@roularta.be)

Drukkerijredactie
Myriam Van Laecke (myriam.van.laecke@knack.be)

Redactiesecretariaat
Jos De Vuyst (jos.de.vuyst@knack.be)

Lezersbrieven
Knack Raketstraat 50 bus 2, 1130 Brussel
Fax. 02-7024652
E-mail knack@knack.be & lezersbrieven@knack.be

Abonnementen
Knack Abonnementendienst Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare

E-mail info@abonnementen.be of tel 078/35 33 13

Beheer hier uw abonnement

Advertenties

Voor advertenties in de printversie van Knack, banners en buttons op Knack.be of gemengde formules klik hier.

Roularta Media Group

Knack Magazine, Weekend Knack en Focus Knack worden uitgegeven door NV RMG Roularta Media Group Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare. Tel 051.26.61.11 en fax 051.26.68.66 Voorzitter Rik De Nolf Verantwoordelijk uitgever Sophie Van Iseghem, Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare