Samsung onthult iPad-concurrent Galaxy Tab
donderdag 02 september 2010 om 13u42

De Galaxy Tab van Samsung
Samsung brengt een te duchten concurrent voor de iPad van Apple op de markt. Op de electronicabeurs IFA in Berlijn heeft het Zuid-Koreaanse concern de langverwachte Galaxy Tab gepresenteerd.
De Galaxy Tab heeft een 7 inch-scherm met aanraakfunctie, is uitgerust met een 1GHz Cortex A9-processor en gebruikt het besturingsysteem Android van Google. Het toestel biedt een geheugen van 16 of 32 GB, uitbreidbaar met nog eens 32 GB.
De tabletcomputer ondersteunt onder andere surfen op het internet, e-mailen, films kijken, muziek beluisteren, games spelen, boeken lezen en – in tegenstelling tot de iPad – bellen.
Met een gewicht van 380 gram is de Galaxy Tab is overigens beduidend kleiner en lichter dan de iPad.
De Galaxy Tab zou vanaf midden september verkrijgbaar zijn in Europa. De prijs van het toestel is nog niet bekend. In de gespecialiseerde Franse pers circuleert het bedrag van 690 euro, terwijl in de Duitse pers de prijs van 799 euro opdook.
Over de tablet van Samsung deden al geruime tijd geruchten de ronde op internet. De Galaxy Tab wordt beschouwd als de eerste echte concurrent voor de iPad van Apple.
Het is voortaan alleen nog mogelijk om onder uw eigen naam te reageren op artikels op deze website. Knack.be zal de registraties van gebruikers controleren om sneller op te treden tegen ongepaste reacties.
Lees hier de voorwaarden om deel te nemen aan de reacties.Klik hier om u aan te melden en uw reactiemogelijkheid te activeren.
Reageer
België
- CD&V: 'Brussels gewest-gemeenschap is een no-go'
- Seksueel misbruik Kerk: ‘Immuniteit Heilige Stoel niet voor discussie vatbaar’
- Groen: 'Loopbaanbegeleiding betalend maken is onverstandig'
- Belastingbrief invullen duurt gemiddeld 2 tot 5 uur
Economie
- Belgocontrol vreest faillissement in 2014
- Nederlandse woningen bijna 8 procent goedkoper in een jaar tijd
- BIPT-benoemingen in laatste rechte lijn
- Diesel en benzine duurder
Buitenland
-
In beeld: Het lelijke gezicht van de oorlog in Syrië in 100 beelden

- Kwart meer zelfmoorden in Griekenland
- Nieuwe wet staat Boliviaanse president Morales derde termijn toe
- Video: Weermannen vluchten naar kelder tijdens live-uitzending tornado Kansas
Cultuur
- Vierde editie M-IDZOMER: een unieke museum- én festivalbeleving
- Kunstwerken Berlijnse Muur in gevaar
- Lik eens een borstbeeld uit chocolade
- Hoofd Oscar Niemeyer prijkt op flatgebouw
Wetenschap
- Muggen met malaria vinden mensengeur aantrekkelijker
- Waarom u nooit een aap mag vertrouwen
- 97 procent wetenschappers schrijft klimaatverandering toe aan mens
- Uw zongebrande huid helpt racisme tegengaan
Technologie
- De kracht van de 3D-printer
- De technologie van de toekomst: Augmented Reality
- Knack.be lanceert nieuwe apps
- VIDEO: Internet Explorer mikt op Generation Y



Even geduld, a.u.b.