vrijdag 25 mei 2012

Een social media plakboek met Storify

donderdag 23 februari 2012 om 04u13

De makers van Storify hebben een gratis iPad-app gelanceerd waarbij je verhalen kan maken op basis van foto's, updates van verschillende sociaalnetwerksites zoals Facebook, Twitter en Instagram.

De recentste redesign met een tijdslijn sociaalnetwerksite Facebook maakte het nogmaals duidelijk: de papieren foto- en plakboeken worden virtueel. Er zijn echter verschillende sites. Bovendien worden foto's of herinneringen van speciale momenten verdrongen door de rest van de updates.

Om momenten zoals een huwelijk, een geboorte of nieuwsfeiten die over verschillende netwerken worden gedeeld, ontwikkelde de Belg Xavier Damman de service Storify. Via de service kan een verhaal geconstrueerd worden met tweets, gedeelde foto's, updates op Facebook, Youtube-video's een verhaal. De service is gratis en kan nu ook via een gratis app voor de iPad worden gebruikt.

Platform: iPad (iOS 5)
Prijs: Gratis
Website

Meer over:

   

Reageer

Opgelet: Het is niet mogelijk om anoniem te reageren. Uw loginnaam zal bovenaan uw reactie verschijnen.

Om een reactie te plaatsen, dien je geregistreerd te zijn:

Mensen

Technologie

Wetenschap

Cultuur

Buitenland

Economie

België

Nieuwsbrief

Ontvang elke middag een overzicht van het belangrijkste nieuws en om 18u de Knack Avond-update.

Schrijf u in op Knack dagelijkse nieuwsbrief

Schrijf u in op Knack Avond-update

E-mail:

Knack en Le Vif hebben eigen iPad-applicatie

De lezer kan elke week de nieuwste editie onbeperkt en overal ter wereld via de AppStore downloaden.

 
  • Johan Vande Lanotte: De linke zaakjes van de vicepremier
  • Onderwijs: Met welke diploma's word je rijk?
  • Guy Vanhengel over Open VLD: 'Soms moet een club van coach veranderen'
Abonneren