Ging Groen inspiratie opdoen bij Groupon?
woensdag 11 januari 2012 om 16u55
Het nieuwe logo van Groen lijkt verdacht veel op dat van Groupon, een website die door groepsaankopen haar klanten zaakjes aanbiedt. Althans, zo circuleert het op het internet.

Groen en Groupon: de kip of het ei? © Yudai.be
Het nieuwe logo van Groen is “gerecycleerd”. Tenminste, dat wordt beweerd op de site Yudia – Yudaiaans dagblad.
Volgens Yudia baseerden de groenen zich voor hun nieuwe logo op het logo van Groupon en dat van ‘Armoede is een onrecht’, een jaar – en werkthema van jeugdbewegingen – en verenigingen als de Scouts en Gidsen Vlaanderen, de Chirojeugd Vlaanderen, FOS Open Scouting en het Jeugd Rode Kruis.
Van Groupon, de website die haar bezoekers en klanten elke dag voordelige zaakjes aanbiedt, zou het trapezium rond de partijnaam komen. Ook de baseline, ‘Werkt voor iedereen’, kan voor verwarring zorgen, aldus Yudia.
Van ‘Armoede is een onrecht’, zouden de ecologisten dan weer een “snuifje lettertype en kleur” geleend hebben, meent Yudia te weten. (SD)
Reacties
Die logo's lijken helmaal niet op elkaar, zelfs de lettertypes lijken niet op elkaar. Wel weer goede reclame voor onze groene vrienden.
winfried:andere rechtse partijen zijn vooral beter voor zichzelf en de 1% die ze vertegenwoordigen,:)
Denken politici nu écht dat het kiesvee gelooft dat door het veranderen van een logo of een partijnaam de kwaliteit verbetert? Het zijn toch altijd weer dezelfde zakkenvullers en carrièremakers die ons (het kiesvee dus) wat komen wijsmaken, en in feite verandert er niets. Politieke spreuk (sorry dat het Frans is maar daarom niet minder toepasselijk): Plus ça change, plus c'est la même chose.
Reageer
Opgelet: Het is niet mogelijk om anoniem te reageren. Uw loginnaam zal bovenaan uw reactie verschijnen.
Om een reactie te plaatsen, dien je geregistreerd te zijn:
Mensen
- Strauss-Kahn opnieuw op vrije voeten
- Toestand prins Friso blijft onveranderd
- DSK nog altijd in voorhechtenis
- ‘Een op de tien levensdelicten wordt door vrouwen gepleegd’
Technologie
- Een social media plakboek met Storify
- Baby, you can map my car
- Hipstamatic
- Verbluffend interactief Koreaans pretpark
Wetenschap
- Deeltjes sneller dan licht door slechte aansluiting computer
-
Wetenschap in beeld

- Hilarische creationistische analyses
- Astrofysici ontdekken nieuw type planeet
Cultuur
- Museumdirecteur Robert Hoozee van Gentse MSK overleden
- CAMPO bekroond én afgekeurd
- Landschapsfoto’s Bart Michiels brengen oorlogsverleden tot leven
- Kulturama splitst op in drie festivals
Buitenland
- Australische premier en ex-premier strijden om leiderschap
- Romney wil personenbelastingen verlagen met 20 procent
- Acht lijken uit Costa Concordia gehaald
- Europa bekritiseert Duitsland voor chirurgische castratie
Economie
-
Danny Goderis: ‘IBBT moet de Vlaamse ICT-incubator worden’

-
MIVB heeft nood aan 335 extra bussen

-
Speculatie over Option-deal met Microsoft

-
Bedrijfsklimaat klaart op dankzij verwerkende nijverheid





Even geduld, a.u.b.

