woensdag 23 mei 2012

Persoon dood gevonden in Oostende

zaterdag 11 februari 2012 om 11u37

In Oostende is de voorbije nacht een 63-jarige Oostendenaar van Indiase afkomst dood teruggevonden. Het zou om een verdacht overlijden gaan.

De feiten speelden zich af op zowat 50 meter van het huis van het slachtoffer. Er werden twee verdachten, jongemannen van 20 en 21 jaar die in de buurt wonen, opgepakt. Zij worden ondervraagd en worden bij de onderzoeksrechter voorgeleid.

Een getuige belde rond middernacht de hulpdiensten. Die probeerden de man ter plaatse nog te reanimeren, maar dat lukte niet. Het slachtoffer is zwaar toegetakeld in het gezicht. Er is geen bewijs dat er een wapen is gebruikt. Het onderzoek moet uitwijzen wat er precies is gebeurd. (Belga/RDM)

Meer over:

 

Reacties

Vincetie | 12 februari 2012

Veilige stad aan het worden onder het bewind van het Socialistisch Profitariaat in actie die de onveiligheid uiteraard tegenspreekt.

Ongepast?

 

Reageer

Opgelet: Het is niet mogelijk om anoniem te reageren. Uw loginnaam zal bovenaan uw reactie verschijnen.

Om een reactie te plaatsen, dien je geregistreerd te zijn:

Nieuwsbrief

Ontvang elke middag een overzicht van het belangrijkste nieuws en om 18u de Knack Avond-update.

Schrijf u in op Knack dagelijkse nieuwsbrief

Schrijf u in op Knack Avond-update

E-mail:
 

Meest gedeeld

  • Johan Vande Lanotte: De linke zaakjes van de vicepremier
  • Onderwijs: Met welke diploma's word je rijk?
  • Guy Vanhengel over Open VLD: 'Soms moet een club van coach veranderen'
Abonneren