Geybels mag ook geen voorzitter N-VA-jongeren blijven
woensdag 01 september 2010 om 12u20

© Belga
Kim Geybels moet ook ontslag nemen als voorzitter van de N-VA-jongeren nadat ze eerder al afstand moest nemen van haar Senaatszetel als gevolg van een drugszaak in Thailand.
Geybels was in Thailand met haar vriend Bas Luyten, N-VA-gemeenteraadslid in Keerbergen en voormalig voorzitter van de N-VA-jongeren. Luyten, die volgens mediaberichten een drugsverleden heeft, zou in Thailand drugs hebben gekocht.
Volgens Geybels zouden de dealers een grote partij drugs verstopt hebben in hun kamer en ermee gedreigd hebben de Thaise politie te verwittigen als het paar niet met een grote som geld over de brug kwam. Geybels en haar vriend zouden op die chantage zijn ingegaan.
Persoonlijke medewerker
Volgens enkele kranten had Geybels Luyten vorige week aangeworven als haar persoonlijke medewerker in de Senaat, wat tegen de partijregels ingaat. Die voorzien dat iedereen een aanwervingsprocedure moet doorlopen.
De partijtop had Geybels duidelijk gemaakt dat de aanwerving niet kon, maar ze gaf daar geen gevolg aan.
Luyten is door de N-VA intussen uit de partij gezet. Hij was eerder medewerker van Vlaams parlementsvoorzitter Jan Peumans (N-VA). Dat die een einde maakte aan de samenwerking met Luyten zou volgens de N-VA niets te maken hebben met diens drugsproblemen, wel met het feit dat hij zijn job niet naar behoren vervulde.
Reacties
Ik kan niet geloven dat een senator en een arts zich zou inlaten door te gaan stoeien met een drugsverslaafde die het met de huwelijkstrouw niet nauw neemt. Maar wat deden zij tesamen in Thailand? Dat de Thaise politiediensten gealarmeerd waren is zeer te begrijpen, als het klopt van die drugverslaafdheid. Nu, is het verhaal waar, dan hebben we te doen met krapuul en heeft de NVA correct gehandeld door die "rotte appels" te verwijderen. Verder moet de strafrechter deze drugarts verbieden om nog het beroep van arts uit te oefenen.
Akkoord met Izerda. Met zo'n massa van onverwachte verkozenen, heeft men niet de tijd gehad om iedereen te screnen en krijgt men meer rotte appels dan een partij met minder succes. C'est la vie!
De Vlaamse kiezer heeft van de N-VA een grote partij gemaakt en zal er nu moeten mee leven dat zij er de kwalen van krijgt. Dat zijn dan dezelfde kwalen die de N-VA sympathisant doorgaans graag verwijt aan de andere partijen. Belangrijker is de vraag of de NV-A ons land (België) uit de problemen zal helpen. Dat vooruitzicht is ondertussen ook al niet veelbelovend.
Moet zowel Autochtone Weerstandsbrigadier (hoe bedenkt hij/zij het?) als Leonardo gelijk geven. NVA was bijzonder gehaast om deze jongedame te desavoueren. Zoals ze bijzonder gehaast wordt om haar in onverdachte tijden met veel getoeter en gebel op het podium te duwen. Zegt meer over de moraliteit van deze politieke partij dan over de naïeve Kim Geybels.
N-VA had vooral schrik dat het verhaal van Kim en haar drugskikker de PARTIJ zou treffen. Dat was hun enige bekommernis. Daarin zijn ze dus al een traditionele partij. Neemt niet weg dat dit mooi en slim vrouwmens zich verschrikkelijk dom gedragen heeft. Wie laat zich nu als 28 jarige spoedarts in met een gehuwde onbetrouwbare drugsverslaafde lapzwans. Ja, daar moet je wel heel krankzinnig verliefd voor zijn, of roerde hij zijn toverstok op maat van haar instrument?
Reageer
Opgelet: Het is niet mogelijk om anoniem te reageren. Uw loginnaam zal bovenaan uw reactie verschijnen.
Om een reactie te plaatsen, dien je geregistreerd te zijn:






Even geduld, a.u.b.
