Woensdag 23 mei

VLAAMS RADIO KOOR

Het Vlaams Radio Koor staat vanaf seizoen 2011-2012 onder leiding van de vermaarde dirigent Hervé Niquet, die het koor bij de top 5 van Europa plaatst. De 24 zangers van het ensemble repeteren in Studio 1 van het bekende Flageygebouw in Brussel, en concerteren in heel Vlaanderen en Europa.

© Vlaams Radio Koor by Bjorn Tagamose

Naast de a-capellaproducties, die op verschillende locaties in heel Vlaanderen gebracht worden, werkt het koor regelmatig samen met gerenommeerde binnen- en buitenlandse instrumentale ensembles. Deze projecten én de belangstelling van festivals uit Frankrijk, Nederland en Italië zorgen voor een uitgebreide internationale kalender van het koor.

© Vlaams Radio Koor - Festival de Musique Menton 2010

Flagey, Heilig Kruisplein,
Brussel.


Reserveren:
tel. 02 641 10 20 of via het bespreekbureau van Flagey.
Alle concerten starten om 20.15 uur.

O.L.V.-ter-Potterie,
Potterierei 79, Brugge.


Reserveren:
via de balie van In&Uit
Brugge - www.ticketsbrugge.be
Alle concerten starten om 20 uur.


Voorstellingen:
Lux Perpetua
Dixit Dominus

VOORDEEL KNACK CLUB
- Korting voor de concerten van het Vlaams Radio Koor in Flagey (losse tickets, op vertoon van de Knack Clubkaart): tot 25% korting op de standaardprijs.
Korting geldig tot 30/06/12.
- Korting voor de concerten van het Vlaams Radio Koor in O.L.V.-ter-Potterie in Brugge (losse tickets, op vertoon van de Knack Clubkaart): tot 25% korting op de standaardprijs. Korting geldig tot 30/06/12.